Notebook Tamiri ve Satışı

Afn Bilgisayar Ankara ostim ve çevresindeki firmalara yönelik notebook tamiri, notebook satışı ve 2 el laptop satışı hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, notebook da oluşan donanımsal yada yazılımsal sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada teknik servis birimimiz de tamiri, yenilenmesi, eski laptop'unuz alınarak yerine yeni bir laptop verilmesi gibi işlemleri kapsamaktadır. Her türlü marka ve model 2 el ile sıfır notebooklar için tarafımızdan fiyat almayı unutmayınız.


Her Marka ve Model Laptop

Aradığınız marka ve model farketmeksizin notebookları uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası destek ile müşterilerimizin her zaman yanında yer almaktayız.

Teklif Alın

Temiz Notebook Bilgisayarlar

İkinci el notebook bilgisayarlar uzman ekibimiz tarafından gerekli kontrollerden geçirilerek, bakımı yapılarak ve tekrar ambalajlanarak satışa sunulmaktadır.

Fiyat Alın

Notebook Bileşenleri ve Çevre Birimleri

Notebook için tüm bileşenler, donanımlar, aksesuar ürünleri, mini klavye, mini mouse, kablosuz mouse, kulaklık, hoparlör ve diğer ekipmanları için en uygun fiyatlarla hizmetinizdeyiz.

Fiyat Alın

Orjinal ve Yan Sanayi

Firmamız da laptoplarınız için orjinal ve yan sanayi olarak notebook bataryaları, notebook şarj aletleri, notebook klavyesi ve bios pili değişimi yapılmaktadır.

Fiyat Alın

Servis Hizmetleri

Notebook tamir ve bakımları, parça değişimleri, chipset değişimi, ram değişimi, ssd disk değişimi, fan temizliği, virüs temizliği, sistem kurulum işlemleri teknik servisimizde uzman ekibimizle yapılmaktadır.

Bize Ulaşın