Bilgisayar Tamiri ve Satışı

Afn Bilgisayar Ankara ve çevresindeki firmalara yönelik bilgisayar teknik servis hizmeti vermektedir. Teknik servis hizmetlerimiz, bilgisayarınızda oluşan donanımsal yada bilgisayarınızdaki yazılımsal sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada teknik servis birimimiz de tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi gibi işlemleri kapsamaktadır. Her türlü marka ve model 2 el ile sıfır bilgisayarlar için tarafımızdan fiyat almayı unutmayınız.


Her Marka ve Model Masaüstü Bilgisayarlar

Aradığınız bilgisayar ve oem malzemeleri uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilirsiniz. Satış öncesi ve sonrası destek ile müşterilerimizin her zaman yanında yer almaktayız.

Teklif Alın

Temiz Masaüstü Bilgisayarlar

İkinci el masaüstü bilgisayarlar uzman ekibimiz tarafından gerekli kontrollerden geçirilerek, bakımı yapılarak ve tekrar ambalajlanarak satışa sunulmaktadır.

Fiyat Alın

Bilgisayar Bileşenleri ve Çevre Birimleri

Bilgisayarınız için tüm bileşenler, donanımlar, aksesuar ürünleri, monitörler, klavye, mouse, kulaklık, hoparlör ve gamer ekipmanları en uygun fiyatlarla hizmetinizde.

Fiyat Alın

Bilgisayar Kabloları ve Çeşitleri

Firmamız da tüm ihtiyaçlarınıza uygun bilgisayar kablosu, yazıcı bağlantı kabloları, usb kablo, ağ kabloları, hdmi kablo ve bilgisayar donanım bağlantı kablolarını bulabilirsiniz.

Fiyat Alın

Servis Hizmetleri

Masaütsü bilgisayarların tamir ve bakımları, parça değişimleri, fan temizliği, virüs temizliği, sistem kurulum işlemleri teknik servisimizde uzman ekibimizle yapılmaktadır.

Bize Ulaşın